Cześć, mam na imię Natalia 

Na co dzień pomagam zespołom w samoorganizacji oraz w dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług cyfrowych wspierających cele strategiczne organizacji. Staram się zachęcać ludzi do ciągłego uczenia się oraz umiejętnego zarządzania wiedzą.

 

Na organizację patrzę holistycznie. Firmę postrzegam jak organizm, a jej elementy traktuję jak naczynia połączone. Dlatego, pracując z organizacją, staram się unikać tworzenia jedynie lokalnych usprawnień. Kluczowe jest dla mnie, aby pracownicy mieli poczucie celu i sensu, mogli rozwijać się zgodnie z zainteresowaniami i ze świadomością swoich mocnych stron, a dzięki dostarczanym zespołowo produktom, z których lubią korzystać ich użytkownicy, przyczyniać się do wzrostu atrakcyjności i konkurencyjności firmy na rynku.

 

Jednym z głównych czynników sukcesu organizacji jest przemyślana strategia produktowa. Drugim są efektywne, biorące odpowiedzialność za produkt zespoły potrafiące szybko weryfikować hipotezy i reagować na potrzeby klientów. Trzecim – dojrzała kadra managerska posiadająca kompetencje liderskie, wspierająca innowacyjność, zwinność, kulturę częstej informacji zwrotnej, nastawiona na otwartą komunikację i minimalizowanie trudności, z którymi mierzą się zespoły.

 

Na wspieraniu trzech powyższych skupiam się w swojej codziennej pracy, o czym między innymi piszę na tym blogu. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś inspirującego.